İlan göndermek için lütfen kayıt olun

ÇANAKKALE Diğer Teknisyen Ve Teknikerler ARANIYOR

Bu ilana sadece Kişisel Durumu “Eski Hükümlü” veya “TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)” olanlar başvurabilir.

Genel Hususlar ve Özel Şartlar
 
TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Kuraya Tabi Talebe İlişkin Genel Hususlar:

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde https://esube.iskur.gov.trtr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.
2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.
3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.
4) Başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından organize edilen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.
5) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dâhil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
6) Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir.
7) Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
8) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları ilana işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.
9) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvuru yapılır.
10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.
Bu Talep Sürekli İşçi Alımına İlişkin Olup İlçe Genelinde Karşılanacaktır.KURA BİLGİLERİ:Kura Yeri: EÜAŞ Genel Müdürlüğü Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Yolu 7.km No:166 Çankava/ANKARAKura Tarihi:02.03.2020Kura Saati: Saat 14:00 da başlayacakSözlü sınav gün, ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, kamu kurum ve kuruluşun (www.euas.gov.tr) İnternet sitesinde duyurulacaktır.                                                                                         Bu dururu tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmaz.
 
Meslek Bilgileri
MeslekDeneyimDiğer Teknisyen Ve Teknikerler 
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
CinsiyetYaşErkek18- (21.02.2002 -Kadın18- (21.02.2002 –

Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim SeviyesiLise ve Dengi OkulMetal İşleriOrtaöğretim (Lise ve Dengi)Lise ve Dengi OkulBilgisayarOrtaöğretim (Lise ve Dengi)Lise ve Dengi OkulİnşaatOrtaöğretim (Lise ve Dengi)Lise ve Dengi OkulKimyaOrtaöğretim (Lise ve Dengi)Lise ve Dengi OkulTesviyeOrtaöğretim (Lise ve Dengi)Lise ve Dengi OkulTornaOrtaöğretim (Lise ve Dengi)Lise ve Dengi OkulMakineOrtaöğretim (Lise ve Dengi)Lise ve Dengi OkulElektronikOrtaöğretim (Lise ve Dengi)Lise ve Dengi OkulElektrik – ElektronikOrtaöğretim (Lise ve Dengi)Lise ve Dengi OkulElektrikOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Kura Bilgileri
Kura Yeri:EÜAŞ Genel Müdürlüğü Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Yolu 7.km No:166 ANKARA
Kura Tarihi:02.03.2020
Kura Saat Dilimi:14:00 – 15:00
   
Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi:18 MART ÇAN TERMİK SANTRALI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ÇAN
ÇANAKKALE / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri:ÇAN
İrtibat Bilgileri:

Bir cevap yazın